środa, 30 maja 2012

Pawie Pióra cz.I

     Witam po tygodniowej przerwie. Ostatnio pracuję nad "mega" projektem, który zajmuje większość mojego czasu i mam nadzieje, że za niedługo go ukończę. Zdradzę wam tylko, że będzie to naszyjnik i to dość spory. To też właśnie dlatego mam tak mało czasu  na inne prace. Nie to żebym zupełnie nic innego nie robiła prócz tego naszyjnika, ale na pewno nie robię tyle ile bym chciała, a raczej ile sobie zaplanuję :(  Dziś pokażę komplecik "Pawie Pióra", który powstał jako mały przerywnik w tym większym projekcie. Od razu zapowiem, że pomału powstaje też drugi taki bliźniaczy komplet tylko w innej wersji kolorystycznej, a to dlatego, że efekt końcowy bardzo mi się spodobał.
     Na ów komplecik składają się kolczyki oraz bransoletka. Do jego wykonania użyłam koralików Toho 11/o w kolorze "Trans Rainbow Cobalt" , który przypomina mi kolor pawich piór. Koralikowe kulki mają ok. 18 mm. wielkości i są zawieszone na biglach "rybkach" wykonanych ze srebra pr. 925.Całkowita długość kolczyków to ok. 5,5 cm. Bransoletka natomiast ma długość 20,5 cm. Wykończona jest metalowymi, antyalergicznymi elementami w kolorze srebra, posiada proste zapięcie typu toggle oraz przywieszkę w kształcie pawia. Komplet prezentuje się następująco.

KOLCZYKIBRANSOLETKACAŁOŚĆ


3 komentarze:

  1. Teuvo Kuvat- Teuvo Images Finland visited this blog. Come and visit my blog . You should also tell your friends to my blog Teuvo Vehkalahti Finland

    OdpowiedzUsuń
  2. Wspaniały komplet, a kuleczki są super !!! Pozdrawiam!!!

    OdpowiedzUsuń