środa, 23 maja 2012

Moja pierwsza wymianka

     Całkiem niedawno brałam udział w Wymiance Kwiatowej u Majaleny . Była to moja pierwsza wymianka w jakiej w ogóle brałam udział i było to bardzo miłe doświadczenie. Moją wymiankową parą była właśnie Majalena, która tworzy bardzo fajne, handmadowe rzeczy. Zobaczcie jakie cudowności przygotowałyśmy dla siebie na wzajem. 

Oto co dostałam.


Broszka i bransoletka z motywem kwiatowym


Mnóstwo przydasi


Oraz słodkości
Był jeszcze przepyszny batonik ale, że łasuch ze mnie straszliwy to niestety zdjęcia się nie doczekał - został zjedzony :)


Dostałam jeszcze takiego oto drewnianego kwiatuszka
Za wszystko bardzo DZIĘKUJĘ :)


A oto co przygotowałam.
     
     Bransoletkę z motywem kwiatowym zrobiłam specjalnie na tę okazję. Wykonana została dzięki wzorowi autorstwa ArtStyle, zmodyfikowanego nieco kolorystycznie na moje własne potrzeby. Oryginalny wzór jest oczywiście zamieszczonym na blogu ArtStyle. Gdzie nie brakuję przecudnych koralikowych śliczności, które są dla mnie ogromną inspiracją i stanowią nie lada wyzwanie. Po raz pierwszy robiłam bransoletkę w technice peyote stitch i powiem, że wcale nie było łatwo. Na szczęście jakoś się udało i  z efektu jestem raczej zadowolona.
    Bransoletka powstała z koralików toho 11o w następujących kolorkach : Rainbow Crystal/Creme Lined ; Rainbow Lime Green ; Silver Lined Purple ; Opaque-Lustered Pale Mauve oraz Silver-Lined Topaz. Całkowite wymiary bransoletki to ok. 3,6 cm. szer. i ok. 18 cm. dł. Zapięcie jest metalowe w kolorze srebra.

Bransoletka
Przydasie


Dorzuciłam jeszcze słodkości ale niestety nie mam fotki bo zakupiłam je w drodze na pocztę :)

Na sam koniec zapraszam was jeszcze raz do Majaleny i ArtStyle
Dziewczyn bez ,których nie było by ani wymianki ani bransoletki

I to by było na tyle

1 komentarz:

  1. Ślicznie dziękuje za branzoletkę i wspaniałe przydasie.
    Ja również jestem bardzo zadowolona i cieszę się że Twoja pierwsza wymianka uznana jest za udaną :)
    Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do głosowania w plebiscycie na najlepszy prezent.

    OdpowiedzUsuń