czwartek, 28 marca 2013

"A co to będzie...?" cz.I - Zapowiedź.

     Przede mną i przed wami jeszcze kilka postów nadrabiających zaległości. Czyli głownie małe formy w większej ilości. Nie martwcie się jednak, powoli się rozkręcam i zaczynam realizować te średnie i większe projekty.  Mam nadzieję że już za niedługo pojawią się bardziej okazałe formy. Jakie to będą prace? Teraz jeszcze wam nie zdradzę, bo wtedy nie było by niespodzianki.
     Dziś pokarze coś zupełnie innego niż dotychczas, a mianowicie będzie to zapowiedź mojego kolejnego "MEGA PROJEKTU".
     Jakiś czas temu przygotowałam dla was ankietę: "Czy interesuję Cię jak powstają moje prace?". Większość z was odpowiedziała, że tak. Dlatego chcąc sprostać waszym oczekiwaniom postanowiłam zapoczątkować nową serię postów z cyklu : "A co to będzie...?"
     Oto prześliczne materiały, które niedawno do mnie dotarły i są już w komplecie. To właśnie z nich powstanie moja następna praca. Mam nadzieję ,że jesteście choć troszkę ciekawi, a może macie już jakieś pomysły albo propozycje co to będzie? Jeśli nie, to się nie martwcie tylko śledźcie bloga uważnie i sami się przekonajcie co powstanie z tych materiałów. A już dziś zapraszam was na kolejną odsłonę.2 komentarze:

  1. Kolory świetne, wręcz wołające wiosnę, a nawet lato! :) A co to będzie? Ja stawiam na Królową Południa :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne kolory, póki co pięknie to wszystko razem się prezentuje, ale na pewno wszystko ładnie połączysz i będzie cud malina :)

    OdpowiedzUsuń