środa, 27 marca 2013

Po długiej nieobecności

     Moi drodzy, witam was serdecznie po taaaaa...................kiej przerwie. Ta dłuższa nieobecność spowodowana była głównie codziennością życia prywatnego i niespodziewanymi zdarzeniami losu. Niestety nie obyło się bez problemów finansowych, chorób, stłuczki samochodowej oraz, co dla mnie najgorsze, z odejściem bliskiej mojemu sercu osoby, która była w moim życiu bardzo ważna.
     To właśnie z tego ostatniego powodu zwyczajnie nie miałam ochoty i głowy do pisania. Nie znaczy to jednak, że nic nie robiłam. Wbrew pozorom to właśnie moja pasja, jaka są koraliki, pozwalała mi nie myśleć o problemach, zająć ręce i uciec do innej rzeczywistości.
     Na szczęście już wszystko pomalutku się stabilizuję i moja codzienność wraca do jako takiej normalności. A skoro powoli wychodzę na prostą, to postanowiłam wam pokazać co przez ten czas zrobiłam.
     Na pewno pamiętacie naszyjnik "Magia zmysłów" , otóż tak bardzo spodobał mi się efekt końcowy, że postanowiłam dorobić do kompletu kolczyki. A oto skutki moich poczynań.

5 komentarzy:

 1. Śliczne te kolczyki! A te jaspisy są niesamowite! Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjny komplet! Może jeszcze znajdziesz czas i cierpliwość na dorobienie bransolki z kamieniem? Zdolniacho Ty moja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie się komplecik prezentuje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oj pięknie! Podziwiam sprytne rączki.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń