poniedziałek, 17 września 2012

Wyróżnienie

     Wczoraj, sprawdzając pocztę, otrzymałam od Ami wyróżnienie - " So Sweet Blog Award", jak to ujęła  "Za piękne koralikowe naszyjniki :) ". Przyznam, że sprawiło mi ono nie małą radość, głównie dlatego, że jest to dla mnie pierwsze takie wyróżnienie,ale są też inne przyczyny. Zapewne większości z nas lubi, jak ktoś docenia to co robimy, a jeszcze bardziej jest nam miło, jak to co robimy, się komuś podoba. Dla mnie jest to wystarczający sygnał, do jeszcze większego działania. To przecież oczywiste, że pozytywne komentarze, pochwały czy komplementy, działają motywująco do dalszej pracy. Pobudzają kreatywność i wyobraźnie, ale przede wszystkim sprawiają, że aż się chce. Bo jak widać jednak warto :)
     Żeby zabawa mogła trwać dalej i kolejne osoby mogły się cieszyć, że ktoś je docenia to teraz ja muszę
wyróżnić 5 blogów,  które moim zdaniem są oryginalne i wyjątkowe oraz zasługują na" So Sweet Blog Award". A, jest jeszcze jeden, mały, warunek. Powinny być to blogi posiadających mniej niż 200 obserwatorów, czyli stosunkowo "młode" tak aby dodać ich autorom troszkę "wiatru w żagle", zachęcić do działania i może troszkę wypromować. Oto moi Faworyci :)

1) Szydełkowy salonik- Za prześliczne i urocze buciki dziecięce oraz inne szydełkowe twory :)
2) Rododendron7 Art Soutache - Za bardzo oryginalną i dopracowaną sutaszową biżuterię :)
3) Kry ma art. - Za wspaniałą biżuterie koralikową - moją ulubiona z resztą :)
4) Dziergu dziergu :) - Za cudne, grubaśne ukośniczki i nie tylko :)    
5) Coś mojego - Za naprawdę przytulaśne przytulanki :) 

     Z tego miejsca bardzo serdecznie pragnę pozdrowić autorki powyższych blogów i życzyć im samych dobrych pomysłów, jeszcze więcej kreatywności i pasji oraz cierpliwości - oby jej nie brakło przy realizacji waszych wspaniałych prac. Dziewczyny trzymajcie tak dalej !  :)

1 komentarz:

  1. Uuu, jak miło! Właśnie przeczytałam mejla z wyrożnieniem - to moje pierwsze :) Dziękuję serdecznie! Pewno jutro ja "odbębnię" swoje wyróżnienia

    OdpowiedzUsuń