sobota, 15 września 2012

Szafirowa

     Witam. Dziś post będzie krótki i rzeczowy. Zaprezentuję bransoletkę, która wykonana jest po trochu w technice beadingu i po trochu w hafcie koralikowym. Wzór jak ją wykonać jest tutaj. Ja do wykonania mojej wersji użyłam dwóch rozmiarów Toho 11/o i 8/o w trzech kolorkach. Większe to: Silver-Lined Frosted Dark Sapphire, a mniejsze to: Trans-Rainbow Sapphire oraz Trans-Rainbow Lt. Sapphire. Wymiary to 17,5 cm. długości oraz 3,5 cm. szerokości, bransoletka wykonana jest na metalowej bazie dzięki czemu można dowolnie regulować jej rozmiar i pasuje niemal na każdą rączkę. Całość dla wykończenia podszyłam delikatnym, sztucznym zamszem w pastelowym odcieniu błękitu. Bransoletkę ze wzgledu na jej kolor zgłaszam na wyzwanie KolorTon - Niebieski w Kreatywnym Kufrze.
     A tak na marginesie postanowiłam nieco odświeżyć wizerunek zdjęć i zmienić podpis, jak myślicie która wersja będzie lepsza ta nowa czy stara ? Czekam na jakieś sugestie w komentarzach :)3 komentarze:

  1. To wprawdzie na razie zdjęcia jednej dopiero pracy z nowym podpisem, ale jak na razie mnie się podoba właśnie ta nowa wersja :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetnie ona wyszła, widziałam już jakiś czas temu tutka na nią. Pewno trzeba spróbować, tym bardziej, że jeszcze takiej nie robiłam do tej pory.

    OdpowiedzUsuń
  3. Prześliczna, w dodatku w moim kolorze :)

    OdpowiedzUsuń